U7 Evaluations

   

FINAL U7 TEAMS & ICE TIMES

Saturday – Smith Ice 

8:00 - 8:50 – U7-1B (McIntosh) 

9:00 - 9:50 – U7-1A (Frankland) 

10:00 – 10:50 – U7-2A (Batherson) 

11:00 – 11:50 – U7-2B (Mantha) 

Sunday – Fountain Ice 

7:15 – 8:05 – U7-2B (Mantha) 

8:15 – 9:05 – U7-2A (Batherson) 

9:15 – 10:05 – U7-1A (Frankland) 

10:15 – 11:05 – U7-1B (McIntosh) 

 
U7-1A
LOGAN ASCHE
JACK AYOTTE
LOGAN BISHOP
BRODY BRAGG
OWEN CAVANAUGH
ASHTON COWPER
WALLACE DONALDSON
JOHN EISAN
BENJAMIN FITZPATRICK
MYLES FRANKLAND
THEO GOUCHIE
SUMMER GRANT
RHYS DAVID HARNISH
MATTHEW HOWIE
SCOTT HUBLEY
LUKE JENSEN
ALEX JOSEPH
MAGGIE KEDDY
LUCY LEBLANC
CLARKE LEFOURNEAU
RYAN LELACHEUR
THEO MACDONALD
JOHN MACINNIS
ISLA MACINTYRE
WILLIAM MCCRACKEN
EMMETT MCIVOR
ARMAND MOSLEMI
DANIEL MOSLEMI
NATHAN MURRAY
LUCAS O'FEGAN
FINN ONEILL
NOAH OSBORNE
BENSON RIDEOUT
BENJAMIN SANGSTER
BEN WILSON
SAVANNNAH WOODBURY
ROWAN YOUNG
U7-1B
TAYLOR  ANDREWS
TYLER ANDREWS
ZACHARY ANDREWS
LIAM BREEN
LEVI BROWN
ANNIE CAREY
ELOISE CHANG
MADELEINE CREALY
ELIZABETH CROWELL
TYLER DECOFF
ADALYN DEYOUNG
SADIE DEYOUNG
HARRISON DOUCETTE
ATTICUS DYER
XAVIER FIELD-BRADY
LACHLAN HANNAH
LIAM HUBLEY
SEAN HENRY KRESSALL
JACOB LANGILLE
COOPER LINNEY
LEAH LIVELY
CAMERON LUSK
ANDREW MCINTOSH
LEVI PONGOSKI
CLAIRE RATHBURN
HUNTER REEVES
DAVID SEWELL
MOSKSH SHRIVASTAVA
BODHI SINCLAIR
KEVIN SKINNER
CAMPBELL STOKES
WALKER STOKES
EDITH SZEGO
CAMERON THEBAULT
NOAH TREMBLAY
OSCAR WALKER
NATHAN WEST
BRADY WOODROFFE
U7-2A
LAILA ALSAYED
MASON BATHERSON
BENNETT BISHOP
DREW BOUTILIER
OLIVER BRACEGIRDLE
GAVIN BREEN
BROCK BUSSEY
LEIF CEDERQUIST
BENNETT CRAWFORD
KENNEDY CRAWFORD
OLIVIER D'ENTREMONT
ANDREW EVELY
COLE FROUD
TUCKER GRANT
SETH GRIFFITH
JAXON GULLISON
BONNIE HARE
OLIVER HOUGHTON
JAKE HYSLOP
COOPER KEATING
JASPER KEDDY
MARA LAUGHLIN
ELLIE LEBLANC
TRYSTEN MACDONALD
PIPER MALLOY
BEAU MARCHAND
ETHAN NELSON
NASH NICKERSON
JOSHUA O'CONNELL
LEAH PAPLINSKIE
AUSTIN RODENHIZER
ALEX ROMYN
THEO SAUVE
BENJAMIN SHERIDAN
NOAH THEBAULT
COLIN THOMSON
AMIK TOPPING
EVELYN TURNER
AUBREY WENTZELL
EMMETT WHITEWAY
 
U7-2B
NATHAN ARMAT
WESTON ASHWOOD
JONATHAN BARRINGTON
HARVEY BOLLAND-WOLFE
CALLUM CAMERON
LUKE CAOUETTE
ELIZABETH COTTON
KATE COTTON
LUKE CROWELL
BEAU DINGWELL
BEN HANKINSON
SUZANNA HIGGINS
ETHAN HUBLEY
MAKENNA ILLSLEY
EASTON JOLLIMORE
ISLA LINNEY
JONATHAN MACISAAC
HENRY MANTHA
LIAM MCDONALD
DECLAN MCPHEE
JACOB MOOY
EVERLEE MYRICK
HENRY PARSONS
JONAS PETERS
RUAIRI RAMSHAW
TIMOTHY SCHNARE
OLIVER SHERREN
GRAYSON SISCOE
BRENNAN SLY
CAMERON SZEGO
PIPER WALTERS
ELI WHIFFEN
HANNAH WOOD
NATHAN ZAK